Naujienos

Geg
16
2016

Country Bauska 2016

Parašė Algirdas

Country Bauska 2016

Šiemet festivalis „Country Bauska“ buvo kiek pakitęs, gal šiek tiek labiau kryptelėjęs tikrosios country muzikos pusėn. Festivalyje grojančios latvių grupės pakoregavo savo repertuarą, pagrojo daugiau country muzikos standartų, prekybininkai turėjo tikresnės country ir western stiliams būdingos atributikos, pamatėme amerikietiškų automobilių parodą. Kaip visuomet, buvo arkliai, ožys ir žąsys. Šiemet pilies aikštės teritorijoje buvo net dvi scenos. Viena ten, kur visados, o kita arčiau palapinių miestelio, kurioje galėjo pasireikšti jaunimo grupės, tiesa, su country muzika ten buvo prasčiauJ. Festivalio organizatoriai taip pat šiek tiek pakito: Uldis Uldis Ozoliņš sukūrė naują festivalį Ogrėje, o Mārtiņš Ruža tapo pagrindiniu Bauskės renginio vadu.

Bir
30
2016

Visagino Country 2016

Parašė Elena

Visagino countryJaučiam to ar nejaučiam, bet vasara jau beveik įpusėjo, tad pats laikas pradėti planuoti rugpjūčio mėn. dienas: Kas? Kada? Kur? Ir kaip?

Mes siūlome jums būtinai į savo planus įtraukti Tarptautinį muzikos festivalį „Visagino country“, kuris jau 23-čią kartą vyks Visagine šių metų rugpjūčio 19-21 dienomis. Tai vienas didžiausių kantri muzikos žanro festivalių visoje Rytų Europoje.

Geg
19
2016

Country Bauska 2016 svečiai

Parašė Mārtiņš Ruža

„Dutch Eagles“Kiekvienas muzikos mylėtojas, daugiau ar mažiau besidomintis populiarios muzikos istorija, žino  kompozicijas „Hotel California“, „Take it easy”, „Lyin eyes”, „Desperado”, „New kid in town”. Visi šie ir daugelis kitų kūrinių yra legendinės grupės „Eagles“ kompozicijos. „Eagles“ buvo įkurta 1971 metais, ji yra savo laikmečio kantri ir roko muzikos ikona. Unikalus skambėjimas ir grupės sudėties pokyčiai leido jai užkariauti milijonų klausytojų širdis ne tik 70- aisiais, bet ir vėlesniais dešimtmečiais, siekiančiais net šias dienas. Grupė yra laikoma viena iš XX amžiaus sėkmingiausių muzikos atlikėjų, kurie šešis kartus gavo „Grammy“ apdovanojimą, penkis kartus – American Music Awards.

Lap
05
2015

CMA Awards 2015

Parašė Algirdas

Luke BryanNešvilyje, „Bridgestone“ arenoje susirinko pačios ryškiausios country muzikos žvaigždės, nes trečiadienio (lapkričio 4 d.) vakarą 49 kartą vyko Country muzikos asociacijos (CMA) apdovanojimai.

Štai laureatai:

Metų atlikėjas - Luke Bryan

Metų muzikos albumas –„Traveller“ - Chris Stapleton.

Metų singlas – „Girl Crush“ - Little Big Town.

Metų daina – „Girl Crush“ (Little Big Town)

Metų vokalistas - Chris Stapleton.

Metų vokalistė - Miranda Lambert.

Metų naujas atlikėjas - Chris Stapleton

Metų vokalinis duetas - Florida Georgia Line

Metų vokalinė grupė - Little Big Town

Metų muzikos video – „Girl in a Country Song“ - Maddie & Tae.

Metų muzikinis įvykis – „Raise 'Em Up“ - Keith Urban featuring Eric Church.  

Metų instrumentininkas - Mac McAnally (Gitara).

Lie
28
2015

Lenkijos country muzikos fanų susibūrimas

Parašė Algirdas

„Picnik Country Mrągowo“Šiemet į trisdešimt ketvirtąjį country muzikos festivalį „Picnik Country Mrągowo“ mudu su Daiva nutarėme važiuoti sužinoję, kad jame dainuos Rosanne Cash – didžiojo Johny Cash‘o dukra. Dar man labai knietėjo tenai nukakti, nes paskutinį kartą buvau maždaug prieš trylika ar net daugiau metų, o pirmą kartą ten buvau nuvažiavęs 1987 – siais. Aš dar puikiai prisimenu šio renginio didybę, kai jį organizavo Lenkijos country muzikos profesorius Kornelijus Pacuda. Taip, buvo šaunus įvaizdis. Žinoma ir šiandien išliko koncertai atstatytame anfiteatre, paradas miestelio gatvėmis, mugė, kurioje nuolat sukosi Cezario Makiewiczaus daina „Visi keliai veda į Mrągowo“, virtusi festivalio himnu, kelios koncertų vietos miestelio centre, šėlstantys fanai, tačiau festivalis, žinoma pasikeitė, nors dabar iš lėto vėl atgauna pirmykštį pavidalą.