Naujienos

Geg
23
2018

Visagino Country 2018

Parašė Elena

Smagi vasara baigiasi kantri muzika...

Ir taip jau dvidešimt penktąjį kartą, tad
Jubiliejinis XXV – asis tarptautinis kantri muzikos festivalis
VISAGINO COUNTRY 2018
laukia Jūsų Visagine rugpjūčio 24 ir 25 dienomis!
 

Čia atvykę ir, prisijungę prie skrybėlėtųjų visi geros gyvos muzikos gerbėjai, dvi dienas ir naktis mėgausitės atomine muzika, draugiška atmosfera, įvairiomis pramogomis ir atrakcijomis, nuostabia gamta ir ežero gaiva, čia būtinai susitiksite seniai matytą bičiulį, įgysite naujų draugų bei patirsite nepakartojamų įspūdžių. Ir nesvarbu kiek jums metų – suaugę ar vaikai, visi atras sau kažką įdomaus ir naujo, turiningai bei smagiai praleis savaitgalį.

Rug
22
2017

„Visagino Country“ tas pats ir vis kitas

Parašė Algirdas

„Visagino Country“Rugpjūčio 18 – 19 dienomis Visagine, prie stadiono tvoros vyko jau XXIV country muzikos festivalis „Visagino Country 2017“. Šį festivalį, manau, privalu laikyti kertiniu Lietuvoje country kultūros reiškiniu. Atsiradęs pirmosiomis laisvės dienomis, jis sugebėjo atlaikyti visas peripetijas ir išlikti gyvas, nors ir išvytas iš savo gimtosios vietos – stadiono. Aišku, kai kurie dalykai man iki šiol kelia nuostabą – pavyzdžiui, projektas „Country viltys“, kuriame seniai nebėra nei vilčių, nei country, mugė country muzikos festivalyje, kurioje negali nusipirkti nei vieno šio stiliaus daikto – vieni blizgučiai ir niekučiai. Bet ne apie tai ruošiuosi kalbėti. Mane domina pati muzika, kurios buvo tikrai daug ir labai įvairios.

Lie
09
2017

Bauska 2017

Parašė Algirdas

Bauska 2017

Liepos 7-8 dienomis Latvijoje Bauskos mieste vyko tradicinis country muzikos festivalis „Country Bauska 2017“. Dvi visą dieną dūzgiančios scenos kartais priminė Basanavičiaus gatvę Palangoje ir šiek tiek kalė į galvą. Lietuvą šiemet didžiojoje scenoje atstovavo Klova-Belkin Band ir Alvita su latvių grupe „Jauna diena“, o mažojoje Vygantas Stoškus su jaunosiomis dainininkėmis ir bluegrasso grupė „Blue Station“. Sveikintinas šių metų festivalio organizatorių dėmesys bluegrass muzikai. Didžiojoje scenoje girdėjome dar vieną panašaus stiliaus grupę iš Rusijos „Zveroboy String Band“. Tiesa, jie daugiau grojo Old time country ir Hillbilly muziką, tačiau šios grupės labai papuošė festivalį. Svečiai iš tolimojo užsienio šiemet nedžiugino.

Bal
03
2017

52 – jų Country Muzikos Akademijos Apdovanojimų laureatai

Parašė Algirdas

Jason AldeanBalandžio 2 dieną jau 52 kartą Las Vegase buvo išdalinti 2017 metų apdovanojimai country muzikos atlikėjams. Geriausia dainininke jau aštuntą kartą iš eilės pripažinta Miranda Lambert. Geriausiu dainininku - Thomas Rhett.

 

Visų 14 nominacijų laimėtojai:

 

Metų atlikėjas – Jason Aldean;

Metų vokalistas vyras – Thomas Rhett;

Metų vokalistė moteris – Miranda Lambert;

Metų vokalinis duetas – Brothers Osborne;

Lap
14
2016

CMA Awards 2016

Parašė Algirdas

Gartth BrooksMetų country muzikos atlikėjas - Garth Brooks

Metų vokalistas - Chris Stapleton

Metų vokalistė - Carrie Underwood

Metų instrumentalistas - Dan Huff (gitara)

Naujas atlikėjas - Maren Morris

Metų grupė - Little Big Town

Metų duetas - Brothers Osborne

Metų albumas - Eric Church - Mr. Misunderstood

Metų singlas - Die a Happy Man - Thomas Rhett

Metų daina - Humble and Kind - Lori McKenna (atlikėjas Tim McGraw)

Metų įvykis - Different For Girls - Dierks Bentley drauge su Elle King

Metų tele diskas - Fire Away - Chris Stapleton.

Rug
25
2016

XXIII Visagino Country

Parašė Algirdas

Visagino country

Kadaise iš gimtosios vietos Visagino stadione išvytas ir naujos, pastovios vietelės vis dar nesuradęs Tarptautinis Country Muzikos festivalis „Visagino Country“ šiemet įvyko jau XXIII kartą ir glaudėsi šalia gimtinės – atnaujinto stadiono. Aišku, miesto vadovai galėtų pasirūpinti, kad festivalis atgautų namus. Nepaisant to, festivalis vis stiprėja ir šiemet muzikinė programa tikrai buvo įvairi ir įdomi. Deja, abiejų dienų pirmieji pasirodę kolektyvai Fira (Ukraina) ir Feather Grey (Lietuva), nieko bendro su country muzika neturėjo, tačiau kažką  jie ten grojo ir kartais neblogai. Šiaip, žanriniu atžvilgiu, profiliuotuose festivaliuose tokių kolektyvų reikėtų vengti.