Naujienos

Rug
24
2018

Jubiliejinis „Visagino Country“

Parašė Algirdas

BBQ Visagine

Atsiprašau, kad tik dabar parašiau. Dėliojau, dėliojau galvoje, ką reikėtų išryškinti iš to dvidešimt penktojo „Visagino Country“ festivalio ir kai sugalvojau, žiū, jau kiek laiko prabėgo. Gal pradėčiau ne nuo muzikinių dalykų. Susipažinau su JAV ambasadore Lietuvoje, maloniai pasišnekėjau su Visagino mere jos palapinėje, po daug, daug metų vėl susitikau su Vytautu Stauga, vienu iš festivalio signatarų, su Edmundu Žalpiu, kitu renginio iniciatorium, pasikalbėjome su Virgiu Stakėnu, su country klubų nariais, sutikau daug draugų, pagrojome ir padraugavome su „Joniu“ ir savo grupe „Klova-Belkin Band“ (ačiū mano kolegoms, muzikantams), nuo savaitraščio „Savaitė“ gavau dovanų, merės padėką, pravedžiau barbecue kepimo konkursą.

Lie
23
2018

Bauska Country 2018

Parašė Algirdas

Bauska Country 2018Jau baigiame įprasti, kad festivalio Bauska Country organizatorių kariaunoje vis kažkas keičiasi. Vėl sugrįžo Uldis Ozoliņš, išėjo Mārtiņš Ruža, tačiau mes prie visų valdžių esame mylimi ir laukiami. Ačiū jiems. Šiemet festivalyje grįžo šiek tiek jau anksčiau nusistovėjusių dalykų – mugė, technikos paroda, „gyvasis kampelis“, tačiau buvo ir naujų – pernai atsiradųsi mažoji pilies parko scena ir tik šiemet gimusi trečioji – mieste, kiek kitoje vietoje, nei buvo anksčiau. Kažkiek nustebino naujasis rinktinis festivalio CD. Jame vien latviškos country muzikos apžvalga. Tačiau nieko čia stebėtino – festivalyje visuomet gausu latvių grupių. Kaip ir kasmet publiką džiugino „Klaidonis“, „Dakota“, Aivars Birzmalis, „Sesta Judze“, „Tequila Band“, „Jauna diena“ ir kiti.

Geg
23
2018

Visagino Country 2018

Parašė Elena

Smagi vasara baigiasi kantri muzika...

Ir taip jau dvidešimt penktąjį kartą, tad
Jubiliejinis XXV – asis tarptautinis kantri muzikos festivalis
VISAGINO COUNTRY 2018
laukia Jūsų Visagine rugpjūčio 24 ir 25 dienomis!
 

Čia atvykę ir, prisijungę prie skrybėlėtųjų visi geros gyvos muzikos gerbėjai, dvi dienas ir naktis mėgausitės atomine muzika, draugiška atmosfera, įvairiomis pramogomis ir atrakcijomis, nuostabia gamta ir ežero gaiva, čia būtinai susitiksite seniai matytą bičiulį, įgysite naujų draugų bei patirsite nepakartojamų įspūdžių. Ir nesvarbu kiek jums metų – suaugę ar vaikai, visi atras sau kažką įdomaus ir naujo, turiningai bei smagiai praleis savaitgalį.

Rug
22
2017

„Visagino Country“ tas pats ir vis kitas

Parašė Algirdas

„Visagino Country“Rugpjūčio 18 – 19 dienomis Visagine, prie stadiono tvoros vyko jau XXIV country muzikos festivalis „Visagino Country 2017“. Šį festivalį, manau, privalu laikyti kertiniu Lietuvoje country kultūros reiškiniu. Atsiradęs pirmosiomis laisvės dienomis, jis sugebėjo atlaikyti visas peripetijas ir išlikti gyvas, nors ir išvytas iš savo gimtosios vietos – stadiono. Aišku, kai kurie dalykai man iki šiol kelia nuostabą – pavyzdžiui, projektas „Country viltys“, kuriame seniai nebėra nei vilčių, nei country, mugė country muzikos festivalyje, kurioje negali nusipirkti nei vieno šio stiliaus daikto – vieni blizgučiai ir niekučiai. Bet ne apie tai ruošiuosi kalbėti. Mane domina pati muzika, kurios buvo tikrai daug ir labai įvairios.

Bal
03
2017

52 – jų Country Muzikos Akademijos Apdovanojimų laureatai

Parašė Algirdas

Jason AldeanBalandžio 2 dieną jau 52 kartą Las Vegase buvo išdalinti 2017 metų apdovanojimai country muzikos atlikėjams. Geriausia dainininke jau aštuntą kartą iš eilės pripažinta Miranda Lambert. Geriausiu dainininku - Thomas Rhett.

 

Visų 14 nominacijų laimėtojai:

 

Metų atlikėjas – Jason Aldean;

Metų vokalistas vyras – Thomas Rhett;

Metų vokalistė moteris – Miranda Lambert;

Metų vokalinis duetas – Brothers Osborne;

Rug
25
2016

XXIII Visagino Country

Parašė Algirdas

Visagino country

Kadaise iš gimtosios vietos Visagino stadione išvytas ir naujos, pastovios vietelės vis dar nesuradęs Tarptautinis Country Muzikos festivalis „Visagino Country“ šiemet įvyko jau XXIII kartą ir glaudėsi šalia gimtinės – atnaujinto stadiono. Aišku, miesto vadovai galėtų pasirūpinti, kad festivalis atgautų namus. Nepaisant to, festivalis vis stiprėja ir šiemet muzikinė programa tikrai buvo įvairi ir įdomi. Deja, abiejų dienų pirmieji pasirodę kolektyvai Fira (Ukraina) ir Feather Grey (Lietuva), nieko bendro su country muzika neturėjo, tačiau kažką  jie ten grojo ir kartais neblogai. Šiaip, žanriniu atžvilgiu, profiliuotuose festivaliuose tokių kolektyvų reikėtų vengti.